Zmiany w programie Brave Festival

13.06.2016, godz. 15:00

Informujemy że spektakle Fet Gede z Haiti oraz Nat Pwe  z Mjanmy (Birmy) w tym do nas roku nie dotrą. Pomimo kilkumiesięcznych, skomplikowanych przygotowań do wizyty grup na Brave Festival, ich przyjazd nie dojdzie do skutku z powodu niespodziewanych trudności paszportowych i wizowych.

 

Pomimo naszych starań, nie jesteśmy w stanie już rozwiązać tych problemów. Mamy  nadzieję, że Fet Gede i Nat Pwe jeszcze do nas przyjadą. W związku z tym, spektaklem finałowym 12. Edycji Brave Festival będzie „Exhausting Space” Ivana Pereza i Korzo Producties, który odbędzie się w Teatrze Polskim (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego) 15 lipca o 21.00. 

W związku ze zmianami w programie, zmianie ulega również ścieżka karnetowa: zamiast planowanych występów Fet Gede 14 lipca oraz Nat Pwe 16 lipca, w ścieżce karnetowej znajdą się:  „Exhausting Space” Ivana Pereza i Korzo Producties, który odbędzie się w Teatrze Polskim (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego) 15 lipca o 21.00 oraz Wręczenie Nagrody i Projekcja Filmu Nagrodzonego w Sekcji Konkursowej BRAVE: Forbidden CINEMA (Dolnośląskie Centrum Filmowe) 14 lipca o 20.00. Zmiana dotyczy ścieżek karnetowych na cały festiwal oraz na drugi tydzień festiwalu.

Zmianie ulega również miejsce spektakli „Exhausting Space” 14 i 15 lipca z Centrum Technologii Audiowizualnych na Teatr Polski (Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego). 14 lipca spektakl „Exhausting Space” odbędzie się o godzinie 21.00.

Bilety zakupione na spektakle Fet Gede i Nat Pwe można zwrócić w miejscu zakupu bądź wymienić na bilety na spektakle „Exhausting Space” w Centrum Festiwalowym w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej we Wrocławiu (Rynek 58), czynnym od 27 czerwca w godzinach 12.00-19.00.

Bilety zakupione w Systemie Ticketpro można zwrócić za pośrednictwem stron Ticketpro.pl (na adres bilety@ticketpro.pl należy wysłać numer zamówienia, zwrot nastąpi w terminie do 14 dni). Pytania dotyczące zwrotów można kierować na office@ticketpro.pl. Bilety zakupione w punktach sprzedaży takich jak Empik, MediaMarkt i innych można zwrócić w miejscu zakupu.

W związku ze zmianami w programie, zmianie ulega również ścieżka karnetowa: zamiast planowanych występów Fet Gede 14 lipca oraz Nat Pwe 16 lipca, w ścieżce karnetowej znajdą się:  „Exhausting Space” Ivana Pereza i Korzo Producties, który odbędzie się w Teatrze Polskim (Scena ul. Jerzego Grzegorzewskiego) 15 lipca o 21.00 oraz Wręczenie Nagrody i Projekcja Filmu Nagrodzonego w Sekcji Konkursowej BRAVE: Forbidden CINEMA (Dolnośląskie Centrum Filmowe) 14 lipca o 20.00. Zmiana dotyczy ścieżek karnetowych na cały festiwal oraz na drugi tydzień festiwalu.

Za wszystkie utrudnienia bardzo przepraszamy.