Koncerty Tresora Nzengu odwołane - zmiana w programie Brave Festival

27.06.2016, godz. 21:58

Informujemy że koncerty Tresora Nzengu podczas Brave Festival zostały odwołane. Niestety sytuacja w obozie dla uchodźców Dzaleka w Malawi stała się skomplikowana i Tresor nie uzyskał na czas dokumentów umożliwiających mu opuszczenie kraju.

Zamiast Tresora na Brave Festival wystąpi Aeham Ahmad, palestyńsko-syryjski pianista, którego występy wśród ruin w obozie Jarmuk na obrzeżach Damaszku przynosiły jego mieszkańcom chwile wytchnienia od wojny. Kiedy dżihadyści spalili mu pianino, zdecydował się na ucieczkę do Niemiec. Niedawno uhonorowany został nagrodą im. Beethovena przyznawaną za działania na rzecz zrozumienia międzykulturowego. Aeham wystąpi podczas Brave Festival 3 lipca o godzinie 18.00 w na Scenie na Świebodzkim.

Osoby posiadające bilety na koncerty Tresora Nzengu mogą wziąć udział w koncercie Aehama Ahmeda na podstawie posiadanych biletów. Bilety można również zwrócić. Bilety zakupione w Systemie Ticketpro można zwrócić za pośrednictwem stron Ticketpro.pl (na adres bilety@ticketpro.pl należy wysłać numer zamówienia, zwrot nastąpi w terminie do 14 dni). Pytania dotyczące zwrotów można kierować na office@ticketpro.pl. Bilety zakupione w punktach sprzedaży takich jak Empik, MediaMarkt i innych można zwrócić w miejscu zakupu.

W związku ze zmianami w programie, zmianie ulega również ścieżka karnetowa: zamiast planowanego występu  Tresora Nzengu 3 lipca o 18.00 na Scenie na Świebodzkim, w ścieżce karnetowej znajdzie się koncert Aehama Ahmada (3 lipca, godzina 18.00, Scena na Świebodzkim). Zmiana dotyczy ścieżek karnetowych na cały festiwal oraz na pierwszy tydzień festiwalu.

Odwołane zostało również spotkanie z Tresorem Nzengu w ramach Brave Meetings 4 lipca o godzinie 15.00.