Zasadziliśmy Las Brave

10.04.2017, godz. 11:42
fot. Michał Stadnicki

Razem zasadziliśmy prawie 10 tysięcy drzew. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami!

25 marca 2017 roku odbyła się czwarta akcja sadzenia drzew z Brave Festival - "ZASADŹMY SOBIE LAS"! Pomogliśmy zasadzić drzewa na spalonym w 2016 roku terenie w Świniarach, tuż obok nowego lasu, który sadziliśmy równo rok temu.

Wydarzenie przybrało kształty, o których nawet nie marzyliśmy. Jeszcze przed godziną 10 pierwsi zapaleńcy sadzenia zaczęli pojawiać się na miejscu. Wyposażeni w łopaty i wiaderka dreptali w miejscu, czekając na sygnał, że już mogą wyruszyć w teren i SADZIĆ! Z każdą następną chwilą pojawiali się kolejni entuzjaści drzew. Było nas naprawdę mnóstwo. Każdy gotowy do zasadzenia lasu.

Na naszych dzielnych leśnych ochotników czekały również dodatkowe atrakcje: pokaz arborystyczny, konkurs na imię dla drzewa, sadzenie ziół w doniczkach. Jednak gdy już ktoś wpadł w rajkę z bukietem sadzonek w dłoni, trudno było go oderwać. Najważniejszy był LAS!

Naszą akcję wsparli: Michalczewski Wrocław, UPS, Drukarnia KEA, Castorama Polska, SoftServe, HP Carriers, Inc, HPE Careers, Google, Credit Suisse, EkoCentrum Wrocław, Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu.

Wszystkim WIELKIE DZIĘKI!

Nowy las rośnie!


fot. Justyna Żądło


fot. Michał Stadnicki


fot. Michał Stadnicki


fot. Michał Stadnicki


fot. Michał Stadnicki


fot. Michał Stadnicki