Kontakt

Brave Festival / Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła"

ul. Purkyniego 1
50-155 Wrocław, Polska
tel./fax: (0) 71 344 18 16
kom.: 509 058 204
biuro@bravefestival.pl

 

 

 

 

 

Kontakt do zespołu Brave Festival

 


Dyrektor Artystyczny Brave Festival
Grzegorz Bral
biuro@bravefestival.pl

 


Producent Wykonawczy/Menedżer Programowy
Adrian Podgórny
adrian@bravefestival.pl

 


Producent Wykonawczy
Paulina Anna Galanciak
paulina@bravefestival.pl

 


Menedżer Administracji

Justyna Różańska
justynarozanska@bravefestival.pl
 



Wolontariat
Brave Meetings i “Opowiadacze”
Opieka nad artystami

Karolina Dukiel
wolontariat@bravefestival.pl

 


Menedżer ds. logistyki
Michał Patyna
logistyka@bravefestival.pl

 


Asystent ds. logistyki
Xavier Andrzej Matamoros Ochman

 


Kurator BRAVE: Forbidden CINEMA

Adam Kruk
film@bravefestival.pl

 


Kurator BRAVE: Forbidden CINEMA
Lech Moliński
kino@bravefestival.pl

 

Wsparcie BRAVE: Forbidden CINEMA
Alicja Kania

 

Warsztaty
Agata Grudzińska
workshops@bravefestival.pl


 


Centrum i Klub Festiwalowy

Karolina Nowak
karolina@bravefestival.pl

 

Wsparcie merytoryczne
Magda Podsiadły

 


Sprzedaż biletów

Agnieszka Jachym
bilety@bravefestival.pl



Sprzedaż biletów

Zofia Gluzińska


Sprzedaż biletów
Agata Lis



Obsługa widowni

Urszula Andruszko
widownia@bravefestival.pl

 


Menedżer techniczny

Maciej Prokopowicz
technika@bravefestival.pl




Stage Manager

Piotr Motyl
motyl.piotr@gmail.com
 

Główna Księgowa
Kamila Magnowska
 

Grafika
Miłosz Wiercioch
 


 


Dokumentacja filmowa

Pascal Production: Michał Pawliszewski
pascalproduction.lab@gmail.com
 

Dokumentacja fotograficzna
Mateusz Bral



Zabezpieczenie medyczne

Michał Koc
 

Obsługa informatyczna
Tomasz Kuc
hello@appstery.com




Obsługa informatyczna

Marcin Wierzbicki
hello@appstery.com

 

Kontakt do zespołu Brave Kids


Producent Wykonawczy
Justyna Warecka
justyna@bravefestival.pl

 


Menedżer Projektu
Magdalena Szymańska
magdalena@bravefestival.pl



Menedżer Projektu
Iwona Staňková
iwona@bravefestival.pl

 


Asystentka Producenta Wykonawczego
Artist Liaison
Ana Cordeiro
groups@bravefestival.p

 


Koordynator rodzin goszczących

Laryssa Kowalczyk
rodziny@bravefestival.pl

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej "Pieśń Kozła"

KRS: 0000108979
NIP: 899-23-31-660
REGON: 932065647

Adres: ul. Purkyniego 1, 50-155 Wrocław